Baxi Klima Servisi

Baxi klima servisi her türlü klima montajı ve tamiri yapılır. Baxi Klima servis, klima bakım ve klima tamiri için 7 Gün 24 saat hizmet.24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmeti. Yapılan işlem 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır.Deneyimli ekip ve her markada orjinal yedek parça kullanıyoruz.Her bölgeye baxi klima servisimiz mevcuttur.

İstanbul tüm semtlerine gününde hizmet verdiğimiz Baxi klima servisi ve klima bakımı için bizden 7 gün 24 saat kesintisiz servis veya Baxi klima tamir hizmeti alabilirsiniz.

Klima Montajı

Klima Montajı Arıza ve Bakım işlemleriniz firmamız tarafından özenle yapılır. Klimalarınızın söküm ve takım gibi konularda uzman kişilerden oluşmaktadır. Klima montajı yapıldıktan sonra 30 dakkika vakum yapılmasına dikkat edelim.

Baxi Klima Kurulum Ve Montaj Kilavuzları ile ilgili bilgileri 

                                                                 Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima Montajı

Baxi klima servisi

Tecrübeli, güler yüzlü çalışanlara sahip firmamıza, rutin yaptırmanız gereken klima bakımınızı, cihazınızın montajını güvenle teslim edebilirsiniz. 7/24 arayabileceğiniz firmamız, size en uygun fiyatı verecektir. Güvenilir olmayan firmaların size açacağı hasarlara maruz kalmamak için arızalarınızı en kısa sürede tespit edebilen firmamıza güvenin. Çalışanlarımızdan alacağınız hizmet, sadece bir telefon kadar uzağınızda. Arıza ya da bakım mı yaptırmayı düşünüyorsunuz, bunu iletmeniz size daha kolay yardımcı olmamızı sağlayacak. Tüm semtlerimize ulaşan güvenilir servis ağımızın hayatınızın kolaylaştırmasına izin verin. Deneyimli ekibimiz, sizin tasarruf yapmanızı sağlayacak; klimanızı tekrar işler hale getirecektir. Aradığınızda bakım yaptırmak istiyorsanız ya da arızanızın türünü belirttiğinizde size en kısa sürede dönüş yapılacağını göreceksiniz. İstanbul tüm semt geniş araç filoları, size en yakın semtteki ustalarımız getirecektir. Probleminizi kökten çözmek istiyorsanız, bizimle çalışın.Baxi klima servisi Klimamam ısıtmıyor, klimam su akıtıyor ile ilgili problem var, klimam sesli çalışıyor ne yapabilirim?  diyorsanız Baxi klima servisi yanınızdadır.7/24 soru sormak ya da teknik destek almak için bize ulaşabilirsiniz. Aradığınızda kaydınızı bırakıp yaptırmak istediğiniz işlemi söyleyebilirsiniz. En kısa sürede evinize ulaşan ekiplerimiz, size en kalıcı ve hızlı çözümleri sunacaktır. Sadece ev değil, işyerleriniz içinde bizi arayabilirsiniz.

Baxi Klima Arıza Kodları Baxi Klima Servisi Baxi Klima Tamiri Baxi Klima Bakımı
Baxi Klima Ayarı Baxi Klima Gaz Şarjı Baxi Klima Sökümü Baxi Klima Soğutmuyor
Baxi Klima Su Akıtıyor Baxi klima şartel attırıyor Baxi Klima Çalışmıyor Baxi Kumanda Modları
Baxi İlaçlı Klima Bakım Klima Bakım Sözleşmesi Baxi Klimamam Su Damlatıyor Baxi Klimam Ilık Üflüyor

Sizden Gelen Sorular

+ Split klima sökmem gerekiyor iç ve dış üniteleri gazı kaçırmadan nasıl sökebilirim?

Bunun için cihaz soğutmada çalıştırılır ve dönüş vanası yavaş yavaş bir alyen anahtar ile kapatılır. Bu durumda cihaz gazı toplamış olur. Sonrasında bakır boruları sökebilirsin.

Baxi klima sıcakta çalışmıyor

klima şartel attırıyor

klima çalışırken ses yapıyor

 + Klima Kumanda Mod Ayarları

ON/OF : Klimayı açma ve kapama düğmesidir.

MODE : Bu tuş ile soğutma, ısıtma, nem alma, fan modlarında çalıştırmanızda sağlar

COOL : Eğer klimayı soğutmada kullanmak istiyorsanız bu modu terçih etmemiz gerekir.

HEAT : Eğer klimayı ısıtmada kullanmak istiyorsanız bu modu terçih etmemiz gerekir.

DRY : Klimada nem alma modu olarak bilinir. Genelde nemin yüksek olduğu havalarda kullanılması tercih edilir.

      FAN AUTO : Bu mod ise klimanız otomatik olarak çalışır

 

Klima Gaz Çeşitleri Ve Fiyatı

R-22 Klima gazı Bu soğutkanın yağla karışması R-12' ye nazaran daha azdır.
R22 Gaz Freon F22 GAZ FİYATI VE DOLUMU İÇİN BİZDEN BİLGİ VE SERVİS ALABİLİRSİNİZ. 
R-407C R 407C klima gazları Performans karakteristliği R 22 ye benzemektedir. Freon R 407C klima gaz doldurmak için fiyat alınız.
R-410 A klima gazı R 410A klima gaz ozon tabakasına zarar vermeyen iki HFC nin karışımı olup Freon F22 gazından daha verim sağlayan gazdır.

 

Klima Komple Bakım Ücreti

Split klimanın iç ve dış üniteleri komple sökülerek taölyeye götürerek komple bakım hizmeti uyguluyoruz. Klima komple bakım için bizi arayabilirsiniz.

İç Ünite Klima Temizliği

Klimanın iç ünitesinde filtreyi temizleyebiliyoruz ama filtrenin tutamadığı tozlar hemen altındaki (ben diyeyim ızgara siz diyin petek) bölümde birikmiş durumda. bu ızgaraya bezle temizlemek imkansız hemen eğilecek durumda, araları da iyice dolmuş vaziyette. Nasıl bir temizleme yöntemi uygulamalayım.Klimaların iç dış ünitesi temizliği ilaçlı yapılmaktadır.

Klima bakımı ne zaman yaptırılmalı?

Airfel klimam var yaz kış kullanıyorum 15 günde bir filitre temizliği yapıyorum.Bu işlem kullanıcı tarafından yapılmaktadır. 6 Ayda bir servis tarafından klima bakımını öneriyoruz.

Klimanın yıllık bakımında ne yapıyorlar?

İç ünite filtresi temizlenecek 
* İç ünite serpantini ilaçlı su ile yıkanacak 
* Dış ünite serpantini ilaçlı su ile yıkanacak 
* Drenaj borusu kontrol edilecek 
* Tüm kablolar elden geçirilecek 
* Cihazın amper kontrolları yapılacak 
* Cihazın gaz basınç kontrolları yapılacak 
* Fan kontrolları yapılacak 
* Cihazın normal çalışırlığı kontrol edilecek, cihaz faal şekilde teslim edilmelidir.
 

Baxi Klima Kumandası

LCD Uzaktan Kumandanızda pilleri takınız. Mode tuşuna her basmanızda klima soğutma, ısıtma, nem alma ve fan simgeler çıkıcaktır. Soğutmada kullanırsanız 24 derecenin altında ısıtmada kullanımında 24 derece ve üzeridir.

 

Baxi Klima Montaj Ücreti

Baxi klima arıza, Baxi klima demontaj, Baxi klima sökme, Baxi klima takma, Baxi klima yer değiştirme, Baxi klima yer değiştirme ücreti Baxi Klima Montaj Fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Size en uygun fiyatlarda hizmet sunmaktayız.

   

 

Klima Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Evaparatör ve kondaserin ilaçlı bir şekilde temizliği yapılır.
Alçak ve yüksek basınç gaz değerleri ölçülür.
Tüm bakır boru ve kablo bağlantılarının kontrolü yapılır.
Dranaj tavası kontrolü ve temizliği yapılır.
Dış üniye ve iç ünite ses kontrolü yapılır.
Klimanıza gelen voltaj ölcülür.
Klima kullanımı ve filitre temizliği anlatılır.

Klima Bakımı

Destek Hattımız:

( 0212 ) 541 66 50